EN - TR
İngiltere’de faaliyetlerine başlayan ve 2008 yılında Türkiye’ye taşınan Bros Power, enerji ağırlıklı yatırımlar ile mühendislik, tedarik ve inşaat alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.
Kurulduğu günden bu yana hem Türkiye'de, hem de faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde istikrarlı bir büyüme sergilemeye devam eden Bros Power, enerji rezervleri zengin coğrafyalarda tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.
Faaliyetlerini aşağıda yer verilen başlık çerçevesinde sürdürmektedir:
'Petrol ve Gaz' faaliyet alanında boru hatları ve rafineri, arama ve üretim, saha servis hizmetleri;
'Enerji Santralleri' faaliyet alanında ise mühendislik, tedarik ve inşaat hizmetleri, hidroelektrik santralleri, rüzgar santralleri, termik santralleri, uluslararası elektrik ticareti ve elektrik dağıtımı gerçekleştirmektedir.
Şirket, enerji konusunda kazandığı kaynak ve bilgi birikimini, bünyesinde kurduğu Galkon International ve Erdemirler İnşaat şirketleri ile mühendislik, tedarik ve gayrimenkul alanlarına taşımıştır. Ayrıca Guru Entertainment ile eğlence sektöründe de farklı projeleri ile yerini almıştır.

Hedefimiz
Güvenilirliği, kurumsal çalışma anlayışı, çevreye duyarlı üretim teknolojisi, kültürel, sosyal, ekonomik yaşama katkılarıyla yerli ve yabancı şirketler ile işbirliği veya bilgi alışverişine dayalı çalışmalarını devam ettiren şirketler topluluğu olarak, ülke ekonomisine en üst seviyede değer katmaktır.
Bros Power, çalıştığı bölgeye değer katan öncü, güçlü ve farklı bir enerji şirketi olmak için çalışmaktadır.

İlkelerimiz
Alanlarında uzman, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve projelerimizi istenildiği kalitede ve öngörülen zamanda tamamlamaktır.


Copyright ® 2014 Bros Power

Anasayfa              Hakkimizda            Faaliyet           Projeler           Iletisim